عمومی

آیفون ۲۰۰ دلاری؟ راست یا دروغ؟

تصور آیفون ۲۰۰ دلاری اما خیلی سخت تر است. اینکه اپل می خواهد دقیقا چه دستگاهی را با چه مشخصاتی و چه دیدی در این محدوده قیمت ارایه کند. البته گزارش اصلی قیمتی بین ۲۰۰ تا ۳۰۰ دلار را پیشنهاد می دهد اما هر عددی در این بین باشد، باز هم می توان به آن آیفون ۲۰۰ دلاری گفت.

اپل هنگام رونمایی از آیفون ۲۰۲۰ SE را با قیمت ۳۹۹ دلار و مجهز به تراشه پرچمدار، به شرکت های اندرویدی مشخصا یک اعلان خطر کرد. غول فناوری کوپرتینویی احتمالاً می خواهد این شتاب را ادامه دهد زیرا گزارش شده است که ممکن است یک مدل ارزان قیمت دیگر در محصولات وجود داشته باشد، با این تفاوت که می تواند فقط از ۲۰۰ دلار شروع کند.

تصور کنید که؛ سازنده تلفنی که همیشه مورد انتقاد قرار گرفته است که با گوشی های گران قیمت پرچمدار رقابت می کند، اکنون شایعه شده است که مدل فوق العاده مقرون به صرفه را در اختیار مشتریان قرار می دهد.

توییتی از MauriQHD بیان می کند که آیفون کم هزینه اپل می تواند در محدوده ۲۰۰ تا ۳۰۰ دلار فروخته شود. با فرض صحت این شایعه، تلفن هوشمند مورد نظر بسیار ارزان تر از قیمت ۳۹۹ دلار مشخص شده در نسخه پایه آیفون ۲۰۲۰ SE خواهد بود.

لینک کوتاه این مطلب:

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *